شرائط و ضوابط

استفاده شما از پایگاه اینترنتی لاسوود و سفارش ساعت مچی از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از پایگاه اینترنتی لاسوود بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.

مالکیت مادی و معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه لاسوود به آقای “حامد حاجی زاده” تعلق دارد و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.

هر گونه استفاده از محتویات سایت لاسوود فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین سایت امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی می توانید با ایمیل سایت مکاتبه نمایید.

نقل قول از محتویات و خبرها و مقالات سایت اینترنتی فروش ساعت “لاسوود” برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

این سایت در حقیقت یک فروشگاه اینترنتی مجازی میباشد که محصولات ساعت مچی چوبی که برای اولین بار در ایران تولید میشود را عرضه میکند.

اطلاعات ارائه شده ساعتهای مچی در سایت لاسوود برگرفته از ترجمه مطالب، کاتالوگها و سایتهای مرتبط خارجی میباشد. لذا این سایت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی پذیرا نیست.

همچنین لاسوود خود را متعهد به روزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات سایت لاسوود می داند.

“قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌¬فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.”

کاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه لاسوود مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

سایت لاسوود هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

تمام ابزاری که در پایگاه سایت “لاسوود” با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

سایت “لاسوود” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام های کاربران نمی پذیرد.

تمام شرایط و خدمات سایت “لاسوود” برمبنای آخرین سیاستهای این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار پایگاه مندرج می گردد.

ارتباط سایت “لاسوود” با کاربران فقط از طریق آدرس laswoodwatch.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

سایت “لاسوود” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتویات سایت “لاسوود” شامل قانون حق تکثیر متعلق به آقای حامد حاجی زاده می باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است. 1396 هجری خورشیدی

ارتباط مستقیم با کاربران

سایت “لاسوود” به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پست الکترونیکی به مدیر سایت اطلاع دهید.

ضمناً کاربران گرامی می توانند در هر زمان که مایل باشند پرسشهای خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با “لاسوود” برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

سیاست حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در “لاسوود” سایت “لاسوود” تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران را دارد.

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که “لاسوود” از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران “لاسوود” را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.

برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن هاشما با ثبت نام در “لاسوود” مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار سایت فروش ساعت قرار می دهید. در ادامه فعالیت در سایت فروشگاه اینترنتی ساعت “لاسوود” و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به سایت فروش ساعت “لاسوود”٬ به عنوان کاربر “لاسوود” شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار “لاسوود” خواهد بود.

لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در “لاسوود” نخواهد بود.

“لاسوود” اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از “لاسوود” قرار نخواهد گرفت.

“لاسوود” اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

محدودیت دسترسی به اطلاعات”لاسوود” دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات را خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های “لاسوود” نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم “لاسوود” در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی ساعت مچی را داده باشیم.

در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.